۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت
شرح خبر
14 : 0 - 1399/04/28 - تعداد بازدید : 947
بهره برداری از مرکز جهادی پیشرفت راه آهن جمهوری اسلامی ایران

بهره برداری از مرکز جهادی پیشرفت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، روز سه شنبه 1399/04/24 همزمان با امضای تفاهم نامه همکاریهای مشترک بین شرکت راه آهن و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در شرکت راه آهن انجام شد

 

در این مراسم، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در جمع خبرنگاران گفت: بعد از تحریم ها، اتفاق بسیار مبارکی در شرکت راه آهن رخ داد و این تفاهم نامه در حوزه توسعه مرکز نوآوری راه آهن به امضا رسیده است و ما امیدواریم روشها و شیوه های جدیدی در حوزه فناوری راه آهن با افتتاح این مجموعه رخ دهد.

 

وزیر راه و شهرسازی گفت: در مرکز پیشرفت جهادی راه آهن جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی 24 مساله اساسی در حوزه زیرساختها، سامانه ها و شیوه نامه ها احصا شده است.

 محمد اسلامی اظهار داشت: از مسائل حائز اهمیت پیشرفت، باور توانستن و اعتماد به سرمایه ملی به ویژه اعتماد به سرمایه انسانی و جوانان است. وزیر راه و شهرسازی افزود: در این مرکز، فناوری های نوظهور مورد توجه قرار می گیرند.

 

سعید رسولی، مدیرعامل راه آهن گفت: با بهره برداری از مرکز جهادی پیشرفت راه آهن و امضای تفاهم نامه همکاری با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شاهد توسعه تعاملات علمی و فنی بین دو طرف خواهیم بود.

وی افزود: مرکز جهادی پیشرفت راه آهن، محلی برای حل مسائل اصلی پیش روی توسعه راه آهن کشور است‌

امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal